Profil użytkownika slawio

Witam :)

oooo dziękuje że tu zajrzałeś(aś) bardzo mi miło :)

Mam na imię Sławek ... i jestem otyły :) W wielu przypadkach to śmiertelna ale podobno uleczalna choroba.

Jak każdy z nas tu, próbowałem nie raz zerwać z nałogiem jedzenia.

Od lat jadłem: byle jak, byle co, byle gdzie, byle do syta. Smakuje mi wszystko :):) Byle napełnić brzuch i osiągnąć stan . . . błogości?

Mój wskaźnik BMI dnia: 20.10.2010 r (ale ładna kombinacja cyfr w dacie :) teraz to zauważyłem) wynosił UWAGA!!! 31 !!! tzn. I stopień otyłości.    Hi hi podobno takie BMI ma też Mel Gibson :):):) I co z tego? ? ? :):)

Dziś tzn. 11.12.2010 r ten wskaźnik wynosi: 30 !!!

Mam motywację która mnie pcha ku wyjściu z nałogu a mianowicie: trzeba coś zrobić z nadciśnieniem, podwyższonym cholesterolem, dyskopatią odcinka lędźwiowego kręgosłupa i ogólnie ... wyglądem?? :):)

Zobaczymy :)

 

 

Na blogu użytkownika

A tak pięknie było.

I sie s...fajczyło.

Zjazd z 95kg w październiku 2010r do 83 kg w czerwcu 2011 r

Zachłysnąłem się że panuje nad tym.

I 2 stycznia 2012 zrobiło się ... 91,7 kg.

Powody??

- ciężka choroba Mamy i głowa zajęta czym innym, a w głowie wszystko się zaczyna.

- przez to mniej czasu dla siebie.

- niby wiem co i jak ale zluzowanie rygoru nie jedzenia węglowodanów prostych.

- regularne kolacyjki ze wszystkiego co w...

Zeby usciślić - trwam w postanowieniu :) 20.06.2011 r minęło 8 miesięcy od podjęcia walki z nadwagą :) Z 95 kg zrobiło się niecałe 83 kg :) jeżeli chodzi o odżywianie to podtrzymuje to co pisałem w moim pierwszym wpisie :) czyli odzywianie ubogie w węglowodany proste, staram sie jeść produkty niskoglikemiczne i jak już to nie łącze białek z węglowodanami  :):) He he i nie chodzę głodny !!! Do tego od 17.11.2010 truchtam sobie świńskim truchtem :) I już wiem że mistrz ze mnie żaden nie...

Został tydzień do Biegu Korfantego z Katowic do Siemianowic. To ma być mój pierwszy bieg uliczny z elektronicznym pomiarem czasu :/ nie wiem jak to sie je :) Dystans nie powala bo to około 8,5 km, ale boję się właśnie o czas :( Najlepsi z poprzednich lat przebywają go w ... niecałe 25 minut !!!!

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty :) Chciałoby się zaśpiewać :):):)

Dodaje ochoty do życia? :) mobilizuje? flirtuje? :) kusi :) odradza ( w sensie jako "odrodzenie":) ?  daje nadzieję ? :) a może daje po prostu "powera" lub jak kto woli "kopa" ? :):):)