A może granat?

A może granat?

Owoc granatu to jedno z najbogatszych źródeł wszelkiego rodzaju przeciwutleniaczy - zjadając owoc przyjmujemy nie jeden, ale kilkanaście rodzajów. Naukowcy uważają, że jednym ze zdrowotnych wpływów jedzenia granatów jest uodpornienie organizmu na wszelkiego rodzaju infekcje, a także skuteczniejsze ich zwalczanie.

Zdrowotne zalety

Granaty w przeważającej części składają się z wody. Cukry to 10-20% owocu, białka - 1,5 %, kwasy organiczne (przede wszystkim kwas cytrynowy) - 2-5%. Granaty bogate są w potas i fosfor, witaminę C oraz taninę, która ma właściwości ściągające i przeciwzapalne.

100g owoców to około 65-75 kalorii.

Składniki zawarte w granatach:

  • obniżają poziom cholesterolu,
  • obniżają poziom ciśnienia krwi,
  • działają antybakteryjnie,
  • działają przeciwwirusowo,
  • obniżają ryzyko zachorowania na raka prostaty.

Granaty w codziennej kuchni

Granaty to bardzo zdrowe owoce, które mogą być elementem każdej diety. Chociaż wydają się bardzo egzotyczne, tak naprawdę możemy wykorzystać je w codziennej kuchni, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również dlatego, że pomogą nam uniknąć rutyny i wzbogadzić codzienne smaki.

Miąższ owocu można wykorzystać jako topping do sałatki, dodatek do deseru (świetnie smakuje z jogurtem greckim i odrobiną cynamonu), dodatek do płatków owsianych, a nawet jako przystawka do obiadu zamiast warzyw. Granatów można użyć również zamiast żurawiny do mięs i pieczeni.

Komentarze

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się prawdziwą bestią?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
 Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Z CAŁEGO SERCA polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Genialny trener, naprawdę. Przez wiele lat walczyłam z nadwagą i błędnie myślałam, że sama sobie poradzę. W końcu, po kolejnej nieudanej próbie, znajomi polecili mi Igora i szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już po kilku miesiącach nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale widzę już ładny zarys mięśni (także na brzuchu, na którym nie tak dawno były same fałdy tłuszczu).
Zajął się nie tylko moim treningiem, ale też indywidualnie dobrał mi dietę i suplementację, a to wszystko za niewielką cenę. Więcej wydawałam na przypadkowe suplementy znajdowane w internecie (podobno skuteczne), po których moja waga nawet nie drgnęła, więc w sumie wyszłam na plus :)
Dodam jeszcze, że jest to osoba, która nie obiecuje cudów typu zrzucenie 20 kg w kilka dni, ale która w pełni profesjonalnie i z szacunkiem podejdzie do klienta. W dodatku wszystko (trening, dietę, suplementy) dobierze indywidualnie, udzieli cennych rad i wskazówek.

Jeśli jesteś zainteresowany albo wciąż masz wątpliwości, wszystkie informacje znajdziesz na jego stronie internetowej :)

Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

 

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.