O Stronie

Witam serdecznie na blogu OdchudzamSie.pl !

W 2007 roku rozpocząłem odchudzanie nie mając bladego pojęcia o tym jak zdrowo chudnąć. Prawie od samego początku rozpocząłem również pisanie tego bloga, aby pomógł mi w mojej podróży do szczupłej sylwetki. Żeby mnie motywował i zmuszał do nauki. Od tamtego czasu nauczyłem się bardzo dużo o odchudzaniu, dietach i zdrowym ruchu a OdchudzamSie.pl rozrósł się do całkiem sporego rozmiaru i jest odwiedzany przez tysiące internatów. Teraz chodzi już nie tylko o mnie. Teraz tworzymy tu społeczność ludzi, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i żyć zdrowiej. Celem OdchudzamSie.pl jest niesienie pomocy i inspiracji w odchudzaniu.

Co możesz tu znaleźć:

  • Porady na temat zdrowego odchudzania
  • Informacje o dietach i zdrowym odżywianiu
  • Ciekawostki dotyczące odchudzania
  • Porady dotyczące aktywności fizycznej

Jeśli chcesz zdrowo chudnąć, ruszać się, odżywiać i cieszyć szczupłą sylwetką - ten blog jest dla Ciebie.

Czego tu nie znajdziesz:

Nie znajdziesz tu:

  • sposobów na błyskawiczne odchudzanie,
  • niezdrowych diet cud,
  • informacji o odzywkach wspomagających spalanie tłuszczu ani żadnych dziwnych przyrządach jak dresy wywołujące pocenie, czy pasy neoprenowe.

Na tym blogu odchudzamy się zdrowo i skutecznie, aby utrzymać szczupłą sylwetkę na resztę życia. Pamiętaj o tym komentując - jeśli twój komentarz będzie zachęcał do korzystania z odżywek lub zawierał linki do stron o wątpliwej jakości lub promujących niezdrowe odchudzanie, zostanie skasowany. Aby nie przegapić żadnych postów, które publikuję na tym blogu możesz zapisać się na otrzymywanie ich mailem (formularz znajdziesz w prawym pasku i pod każdym postem) lub subskrybować kanał RSS. Zapraszam Cię do czytania i komentowania. Im więcej nas - tym lepiej.

Kontakt

Jeśli masz pytania, znalazłeś błędy lub ogólnie chcesz cokolwiek do mnie napisać - mój email to: adres poczty

Zastrzeżenie

Na tym blogu staram się zamieszczać jak najbardziej kompleksowe i sprawdzone informacje na temat odchudzania. Pamiętaj jednak, że opisane przeze mnie porady, zarówno w artykułach jak ich komentarzach, mają charakter jedynie edukacyjny i nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Reklama na blogu

Ze względu na rosnącą popularność OdchudzamSie.pl dostaję coraz więcej propozycji od reklamodawców. Niestety prawie wszystkie oferty wymagają promocji niezdrowych metod odchudzania lub linków do stron wątpliwej treści. Takich reklam niestety nie mogę przyjąć. Jeśli jednak uważasz, że Twoja reklama spełni oczekiwania czytelników tego bloga, albo wręcz może okazać się dla nich przydatna, zachęcam Cię do skorzystania z formularza AdTaily poniżej. W przypadku propozycji dłuższej współpracy, zapraszam na maila. Pozdrawiam serdecznie Maciej