A może dance aerobik?

Dance aerobik

Dance aerobik to kolejna innowacyjna odmiana grupowych ćwiczeń ruchowych w rytm muzyki, tym razem połączonych z tańcem. Taniec pozwala odpocząć psychicznie i poczuć radość życia, a dance aerobik to wspaniała metoda nie tylko na odstresowanie się, ale również na wykształcenie odpowiedniej sylwetki!

Co daje taniec?

Zajęcia dance aerobik nie są jednak typowymi zajęciami tanecznymi w parach - nie tańczy tu się klasycznie, ale raczej nabiera witalności dzięki specjalnie opracowanym ruchom i ćwiczeniom. Regularne zajęcia w grupie pozwalają nie tylko na utrzymanie stałej wagi, ale nawet zgubienie zbędnych kalorii.

Dance aerobik, jak każde ćwiczenie cardio, zapewnia poprawę układu krążenia, a ponadto powoduje że stajemy się bardziej gibcy i wpływa na poprawę nastroju. Podczas tanecznych zajęć organizm wytwarza endorfiny odpowiedzialne za dobry nastrój. Odpowiednia ich dawka zapewnia dobry nastrój na wiele godzin po ćwiczeniach, a przy regularnym treningu powoduje, że nasze samopoczuce staje się o wiele lepsze na co dzień.

Mimo że zajęcia dance aerobik nie są typowymi zajęciami tanecznymi to czerpią z nich garściami (salsa, flamenco, tańce arabskie, jazz, hip hop), dzięki czemu taka forma aerobiku to nie tylko sposób na utrzymanie kondycji i poprawę sylwetki, ale również na podszkolenie warsztatu tanecznego. Tempo muzyki wynosi średnio 130-135 uderzeń na minutę, ale jest też uzależnione od rodzaju tańca. Zajęcia poprawiają koordynację ruchową, dlatego warto się nimi zainteresować - nawet jeśli nigdy nie tańczysz, teraz może się to zmienić.

Chcesz zacząć?

Dance aerobik jest w Polsce coraz popularniejszy. Tańczyć można w domu, ale większość klubów fitness oferuje zajęcia grupowe i to tam właśnie należy zacząć swoją przygodę - wśród innych osób chcących poprawić swoje samopoczucie, sylwetkę i koordynację ruchową pod okiem instruktora.

Jest wiele odmian tego typu aerobiku - w zależności od preferowanego rodzaju muzyki, czy tańca, można zapisać się do różnych grup. Są to m.in. jazz aerobik i latino aerobik. Można również zapisać się na ogóne zajęcia taneczne.

Do ćwiczenia potrzebne są jedynie wygodne buty oraz strój nie krępujący ruchów. Zajęcia zaczynają się od rzogrzewki, a następnie przechodzą do właściwego treningu. Nie musisz mieć obaw - ćwiczenia dla początkujących prowadzone są w odpowiednim tempie, bez pośpiechu i bez stresu. Dance aerobik ma przecież pomóc poprawić ci humor.

Komentarze

ja chodze na zumbe fitness i rzeczywiscie jest to rewelacyjna forma spalania kalorii! najlepsza zaraz obok biegania :_)

Ej podoba mi się :D myślałam, że mal b. jest fajna ale to jest jeszcze fajniejsze :D

https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d...

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
Nie wiesz jak zacząć?
Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !
www.igortreneronline.pl
I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się prawdziwą bestią?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
 Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Z CAŁEGO SERCA polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Genialny trener, naprawdę. Przez wiele lat walczyłam z nadwagą i błędnie myślałam, że sama sobie poradzę. W końcu, po kolejnej nieudanej próbie, znajomi polecili mi Igora i szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już po kilku miesiącach nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale widzę już ładny zarys mięśni (także na brzuchu, na którym nie tak dawno były same fałdy tłuszczu).
Zajął się nie tylko moim treningiem, ale też indywidualnie dobrał mi dietę i suplementację, a to wszystko za niewielką cenę. Więcej wydawałam na przypadkowe suplementy znajdowane w internecie (podobno skuteczne), po których moja waga nawet nie drgnęła, więc w sumie wyszłam na plus :)
Dodam jeszcze, że jest to osoba, która nie obiecuje cudów typu zrzucenie 20 kg w kilka dni, ale która w pełni profesjonalnie i z szacunkiem podejdzie do klienta. W dodatku wszystko (trening, dietę, suplementy) dobierze indywidualnie, udzieli cennych rad i wskazówek.

Jeśli jesteś zainteresowany albo wciąż masz wątpliwości, wszystkie informacje znajdziesz na jego stronie internetowej :)

Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

 

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.