Nowy Rok, stare wyzwania

Nowy Rok, stare wyzwania

Nikt z nas już chyba się nie dziwi, że z końcem roku przychodzą podsumowania i przemyślenia na temat tego, co udało nam się osiągnąć, a co nie. Zaraz za nimi nadchodzą postanowienia poprawy i szczere chęci do wprowadzenia zmian.

Szybkie podsumowanie

Nikt nie jest doskonały, a na pewno nie ja, więc uważam, że nie ma nic złego w tym, że nie uda się osiągnąć na raz wszystkich celów lub że człowiek od czasu do czasu się potknie - takie jest życie. Mimo że trenuję regularnie, nie udało mi się osiągnąć tego co zamierzałem w tym roku, ale nie mam do siebie pretensji, ponieważ ćwiczę i nie oszukuję samego siebie. W 2013 też będę ćwiczył, bo naprawdę polubiłem chodzenie na siłownię (tu wstawcie co Wam pasuje: aerobik, basen, bieganie, etc.) i wiem, że małym krokami zbliżam się do takiego wyglądu jaki będzie mnie satysfakcjonował.

Ale jest też coś o co mam do siebie żal i nie będę ściemniał, że było inaczej - ostatnio sporo jadłem, podjadałem wieczorami, chwyciłem kilka fast foodów. I to nie jest ok, więc się przyznaję się do tego (powtórzenie zamierzone, naśladownictwo Adasia Miałczyńskiego jak najbardziej celowe) przed Wami i przed samym sobą. To jest moje postanowienie noworoczne - to, że jest zima, że jest mróz i że chce się jeść więcej nie jest wymówką - przecież tak jest co roku - to pilnować tego co jem tak jak pilnuję tego przez cały rok.

Dalej do przodu, małymi krokami

Nie jest to więc postanowienie na cały rok, ale na najbliższe miesiące. Już dawno nauczyłem sie, że nie ma co rzucać się z motyką na słońce, ustanawiać za wysokie cele i planować nie wiadomo jak daleko w przyszłość, ponieważ tego nie da się łatwo ogarnąć. Lepiej robić wszystko małymi krokami - tak jest najlpiej.

Nie przejmujcie się więc zbytnio jeżeli zdarzyły się Wam potknięcia. Oczywiście podsumowanie roku nie jest niczym złym, nie pozwólice tylko, żeby niepowodzenia nie dały Wam spać po nocach - to tylko niepowodzenia, a przed Wami o wiele więcej sukcesów, jeżeli się przyłożycie. Z takim nastawieniem zacznijcie Nowy Rok!

Bawcie się dobrze w noc sylwestrową!

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku!

Komentarze

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.