Więcej warzyw!

Więcej warzyw!

Czy już pisałem, że warto dodawać warzywa wszędzie? Pisałem? I dobrze... bo warto! Wszędzie to oczywiście lekka przesada, nikt nie oczekuje, że będziesz pić kawę z dodatkiem brokułów, ale... naprawdę warto jeść jak najwięcej warzyw. A żeby to osiągnąć, najlepiej dodawać je do możliwie największej ilości posiłków.

Warzywa mają bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie, ale to już wiemy. A czy wiecie, że przeprowadzono jakiś czas temu badanie, które wykazało, że warzywa powodują zmianę postrzegania nie tylko samego posiłku, ale i osoby, która go przygotowała?

Ładniej i smaczniej

O wiele lepiej oceniamy posiłek z dodatkiem warzyw, jego jedzenie sprawia nam też więcej przyjemności niż "nudne" posiłki, składające się z samego tylko mięsa i ziemniaków. Druga sprawa, że warzywa pomagają nam szybciej się najeść - "o połowę mniejsza porcja ziemniaczków, a w wolne miejsce dokładka buraczków" mawiała moja babcia.

Nieprawda, nie mawiała - gdyby tak było, może nie musiałbym się dzisiaj martwić o ciągłe pilnowanie kalorii. Ale muszę, bo kiedy dorastałem nie mówiło się jeszcze głośno o odpowiednim odżywianiu i pilnowaniu tego, co się je. 

Tak więc warzywa powinny znajdować drogę do większości posiłków, które przygotowujemy. Podczas obiadu sałata, fasola, czy inne brokuły powinny zajmować połowę talerza, resztę mięso i mała porcja ziemniaków lub ryżu. Jeżeli poważnie chcemy dbać o linię, to tak powinno być.

Na śniadanie i w ramach przekąski

A inne posiłki? Kanapki można tak obłożyć warzywami, że nie będzie nawet potrzeby dodawać wędliny, czy sera. Można taką kanapkę popieprzyć albo polać odrobiną ketchupu i najemy się tak samo jak bułką z kiełbasą. Warto dodawać pomidory, ogórki, cebulę - i ładniej to wygląda, i lepiej smakuje, i szybciej się człowiek naje. 

Podobnie sprawa ma się z przekąskami, ale o tym już za często pisałem, wiecie doskonale do czego dążę. Warzywa to świetne przekąski - pokrojona marchewka z dipem, pomidorki z bazylią polane odrobiną octu jabłkowego, itp. Nie będą Wam potrzebne żadne czipsy, czy inne ciastka, kiedy przekonacie się do tych smakołyków. Serio, spróbujcie!

Komentarze

Bardzo cenne uwagi! Staram się do nich stosować. Nawet ostatnio znalazłam takie tabletki Magic Kaps które są koncentratem z warzyw i staram się je jeść po każdym posiłku. I nawet zauważyłam że szybciej zaczełam chudnąć odkąd je stosuję.

Zgadzam się, uwagi cenne, warto poświęcić chwilę, przeczytać i zapamiętac :)

Drogie Panie! Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Drodzy Panowie! Budowanie mięśni jeszcze nigdy nie było tak szybkie i skuteczne!

Odwiedź stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Jedna  z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” 
sklep BodyShock.pro
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Po prostu trzeba mieć sporo motywacji, żeby gotować smacznie i zdrowo ;) Mi czasem brakuje chęci :(

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
Nie wiesz jak zacząć?
Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !
www.igortreneronline.pl
I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

Zadbaj o swój brzuch chcesz spalić tłuszcz
              nie czekaj wejdź  na  www.igortreneronline.pl
                    i zacznij chudnąć zrób z siebie
           dzikego seksownego Mena Skorzystaj z Pakietu
               DZIK i czuj się prawdziwym mężczyzną
                    z wspaniałą sylwetkę i gracją
                          to najskuteczniejsza
                       metoda  aby  zgubić brzuch
                       
                         www.igortreneronline.pl

Z CAŁEGO SERCA polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Genialny trener, naprawdę. Przez wiele lat walczyłam z nadwagą i błędnie myślałam, że sama sobie poradzę. W końcu, po kolejnej nieudanej próbie, znajomi polecili mi Igora i szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już po kilku miesiącach nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale widzę już ładny zarys mięśni (także na brzuchu, na którym nie tak dawno były same fałdy tłuszczu).
Zajął się nie tylko moim treningiem, ale też indywidualnie dobrał mi dietę i suplementację, a to wszystko za niewielką cenę. Więcej wydawałam na przypadkowe suplementy znajdowane w internecie (podobno skuteczne), po których moja waga nawet nie drgnęła, więc w sumie wyszłam na plus :)
Dodam jeszcze, że jest to osoba, która nie obiecuje cudów typu zrzucenie 20 kg w kilka dni, ale która w pełni profesjonalnie i z szacunkiem podejdzie do klienta. W dodatku wszystko (trening, dietę, suplementy) dobierze indywidualnie, udzieli cennych rad i wskazówek.

Jeśli jesteś zainteresowany albo wciąż masz wątpliwości, wszystkie informacje znajdziesz na jego stronie internetowej :)

Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

 

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.