Profil użytkownika Asia22

Na blogu użytkownika

Witam wszystkich! Planuję od jutra powrócić do aktywności fizycznej ze zdwojoną siłą :). Poranny jogging, pływanie, rower - pragnę, by aktywność fizyczna na nowo weszła mi w krew i stała się moją pasją . Będę aktualizować ten post i pisać w nim, jak mi idzie :)

Dziś postanawiam sobie, że wstanę jutro o 6:00, ubiorę się sportowo i pójdę pół godzinki pobiegać:). Trzymajcie kciuki!

17.06.2013, poniedziałek:

- rano bieganie około 20 minut

- w ciągu dnia spacery około...

Cześć wszystkim!

Muszę ze wstydem przyznać, że opuściłam się w mojej diecie.... Obiecałam sobie , że do kwietnia 2013 schudnę 5 kg, ale jak na razie posuwam się w przeciwnym kierunku ;/. W przerwie świątecznej chodziłam na basen i na łyżwy, wzięłam się za siebie, ćwiczyłam też w zaciszu domowym, wszystko pięknie się zapowiadało, że schudnę te 5 kg bez problemu... a ostatnio zaczęłam sobie myśleć : "skoro w trakcie przerwy świątecznej tyle się ruszałam, to teraz mogę sobie zjeść...

Cześć wszystkim!

Profil tutaj założyłam już dawno, chyba na początku 2012 roku, ale od dawna nic nie pisałam na blogu. Chodziłam swego czasu regularnie na basen i za każdym razem gdy poszłam popływać, pisałam o tym w komentarzu pod jedną moją notką. Niestety, przestałam chodzić na basen i tym samym zaglądać na tą stronę, po prostu dopadło mnie lenistwo i szukałam sobie ciągle wymówek.