Profil użytkownika Luna9119

Na blogu użytkownika

Przez ostatni tydzień nie ćwiczyłam. Po prostu nie mogłam przebiec nawet tymi inerwałami. Dostawałam okropnej kolki za każdym razem gdy starałam się zmusić mięśnie do jakiegokolwiek działania.  Jedyne co to byłam na treningu tańca. Tego nie mogłam opuścić. Z resztą sprawia mi to przyjemność. 

Poza tym byłam u Marcina przez cały długi weekend. No z wyjątkiem dnia kiedy musiałam jechać do szkoły. To dla mojego odchudzania był koszmar. Nigdy nie lubiłam Mc'a, więc czemu na...

Waga- 78,5kg (-4,5kg)

Biodra- 102cm (-4cm)

Talia- 87cm (-3cm)

Do wymarzonej wagi- 12,5kg.

Myślę,że to całkiem niezły wynik. Biorąc pod uwagę,że biegam i chodzę na basen dopiero od tygodnia, a wcześniej było tak zimno,że aż się z domu wychodzić nie chciało to nieźle. Mam nadzieje, że pozostałe kilogramy zgubie podobnie szybko. 

Mój plan treningowy: 

poniedziałek: 60 brzuszków, bieganie( na razie jest to 3km interwałami, nie jestem jeszcze w...

No i niestety krok do tyłu.. Przez  święta przybyło mnie 1kg. Ale mówi się trudno. Nie mam zamiaru się poddać z powodu wielkanocy. Po prostu będę walczyć chwilę dłużej. 

Wyszło wreszcie słoneczko, chodniki obsychają, a ja dziś pierwszy raz będę biegać. Nareszcie przewietrze trampki ;p Do tego w sobotę byłam z Paul na basenie. Było fajnie. Nie pływałam chyba z pięć lat, co dały mi odczuć w niedziele mięśnie. Ale na pewno to powtórzymy. 

Jutro piewsze zajęcia z...

 

 

                Jutro stuknie mi 22 lata. Jakie jest moje największe marzenie? Schudnąć do 66kg. Wierze, nie. Wiem, że mi się uda.  Mam plan jak to osiągnąć i wiem, że dam radę. Nie chce już być wytykana palcami. Mam dość słuchania od ojca, że jestem gruba, że jestem tłuściochem i tym podobne. Boli mnie to, że nie używa mojego imienia. Dla niego jestem „GRUBĄ CÓRKĄ”. ...