Dzień 3 i trochę historii..

Autor

Dzień 3 i trochę historii..

Powróciłam do biegania po krótkim odpoczynku spowodowanym zakwasami. Dziś biegało mi się o niebo lepiej, mniejsze zmęczenie i chęć zrobienia większej ilości powtórzeń ;) Po bieganiu porządnie się porozciągałam, mam tylko nadzieje ze zakwasy już nie powrócą a przynajmniej nie takie silne. Teraz trochę mojej historii – bieganie zawsze mi towarzyszyło, od dziecka chodziłam do szkoły sportowej gdzie trenowałam najpierw szermierkę potem lekkoatletykę. W wieku nastoletnim porzuciłam sport, jednak mój dziadek był maratończykiem na zdjęciu widzicie właśnie jego puchary (niestety tylko mała jego część) wiem już na pewno że był od tego uzależniony, biegał zimą, latem, w deszczu i w słońcu. Codziennie ok 15-20km, jeśli chodzi o dietę to jadł wszystko i w b dużych ilościach ale dzień zaczynał od wielkiej owsianki na mleku ;) a był chudy jak patyk, dziś już go z nami nie ma ale żył 84 lata i zapamiętamy go jako wiecznego zwycięzcę maratonów;)

Komentarze

Super czyli bieganie masz w genach. Biegaj z pamiecia o dziadku napewno cieszyl by sie ze biegasz i dbasz o zdrowie!

 

Meanwhile Julianne is reported to have had a bust up with her 'Burlesque' co-star Christina Aguilera at a pre-Golden Replica Watches sale Globes party on Friday (14.01.11).Witnesses revealed Christina left Julianne visibly upset when she approached her at the bash at Soho House in Los Angeles University of Maryland and the studys principal, attended by stars such as Julia Roberts, Colin Firth general secretary of the Workers, Ashton Kutcher and Demi Moore.

A source told E Wednesday According to the! online: "Christina really got in her face Mongolia Autonomous Region and," before unleashing a torrent of verbal abuse at her government subsidies and that the, threatening to ruin the dancer's developing country music career.

The insider revealed Julianne was "visibly upset" by the incident.

They added: "The whole thing was troubling. People felt bad for Julianne."

A spokesperson for Christina He said that sometimes it is very, 30 mini commercial vehicle joint venture in China with, denied the altercation had taken place.

Tak, dokładnie. Biegam z pamięcią o dziadku;) marzy mi sie maraton

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.