Profil użytkownika maniek-ma

Na blogu użytkownika

Dzisiaj do mojej dietki dorzucam ruch w postaci biegania z tego co wyczytała to najszybszy sposób na zgubienie tłuszczyku i nabraniu ładniej sylwetki. Mam nadzieję że mi się uda zrealizowac mój cel, który sobie objełam własnie dzisiaj do 02 listopada 2011r dojść do wagi 55 kg. trzymajci kciuki.

Dzisiaj drugi dzień moich zmagań z moją niedoskonałą figurą, tak się właśnie zastanawiałam czy geny faktycznie mają duże znaczenie w tym zakresie, i czy chcąc nie chcąc można jakoś zmniejszyc tą tendencje do tycia. Tak się przyglądała ostatnio moim zdjęciom kiedy miała o wiele więcej ruchu niż teraz to nawet niezła była ze mnie laska, a teraz jakoś od trzech lat mi się strasznie przybrało tego ciałka.

Witam

To mój pierwszy dzień z Wami i jestem strasznie z siebie dumna że wkońcu się zdecydowałam przystąpić do Was, od pewnego czasu się przyglądałam tej stronce ale nie miała jakoś siły zacząć się odchudzać. Jednak wszystko się zmienia i człowiek też się zmienia więc przyszedł naturalny czas dla mnie żeby coś ze sobą zrobić w pozytywnym tego słowa znaczeniu. A więc mój CEL TO 60-55 kg tyle ile miałam kiedyś. Och ......  marzenia się spełniają jak mówią...