cześć, pora zacząć

Autor

Witam wszystkich:)

Szczerzee mówiąc na tej stronie jestem po raz pierwszy, nie bardzo wiem jak się tutaj poruszać, ale mam nadzieje ze ogarne.

Mam 26 lat , 170 cm i 69 kg. Troszke jakby za dużo. Tak, wiem, moze nie jest ze mnie "monstrum" ale chcę osiągnąc swój ideał, chcę miec płaski brzuch , mniejszy tyłek, silniejsze ręce. Chcę zmienić nawyki żywieniowe i w sumie cały sposób na zycie. Chcę byc tzw FIT , nie chcę  miec zadyszek, chcę mieć ładnie umięśnione nogi-chcę byc aktywna. 

Niby wszystko ładnie i prosto-ale nie myslcie że pisze takie rzeczy (i mówie) po raz pierwszy. Niestety od zawsze jestem leniuchem , od zawsze też miałam za dużo kg. Nigdy nie byłam w stanie ubrać stroju 2 częściowego, nigdy też nie pojechałam z przyjaciółmi mojego narzeczonego latem nad wodę (wstydziłam się)...ehh na prawdę w końcu muszę to zmienić.

Mam nadzieje ze trafi sie na portalu kilka duszyczek, które będą chciały mnie wspierać w moich zmaganiach.

Komentarze

Znajdzie się wiele duszyczek! Wsiadaj, zapnij pasy i ruszamy! ;-)))

hej hej,witaj w klubie ni grubych ni chudych - mam to samo, tą samą wagę i podobne odczucia na swój temat. Jestem już na blogu długo długo piszę swoją historię ale...no właśnie efektów nie ma .Może czas TO zmienić wreszcie??

:)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.