Witajcie.....

Autor

Witam wszystkich.

Jestem tu nowa....ale mam nadzieję ze przywitacie mnie jak stara dobrą kumpelę. Dlaczego tu jestem??? hm... moze dlatego ze już mam dość latania pomiędzy kuchnią a jadalnią i wiecznie nie zamykającej sie lodówki??? Dobrze , ze już po świętach....co mi pozostało po nich??? nadwaga... tak ,od listopada przybyło mnie z 6 kilo. No... moze niektóre kobiety byłyby zadowolone jakby przybyło im troche w biuście i w boczkach..ale nie ja. Muszę coś z tym zrobic. Mój cel jest jasny...... muszę schudnąć!!!!!!! jeszcze nie wiem jaki konkretny będzie mój plan działania....ale jedno jest  pewnie-  mniej otwierania lodówki i więcej ruszania nogami.

Dobra zamykam już kompa i lece ..... ha ha ..... nie do lodówki.... moze pochodzę trochę po schodach???? dziwaczne nie??? ale zawsze to jakiś ruch.

 

Pozdrawiam wszystkich życząc miłego wieczora.

 

Komentarze

Witaj! Witaj! :)

Chodzenie po schodach to wcale nie taki zły pomysł.

Witaj nowa-stara kumpelodevil.Czy my sie przypadkiem nie znamy????Bo mam dziwne przeczucie........haha.Jutro ja zacznę prowadzic ten swój  swoisty pamiętnik odchudzania,wierze że to pomoże nam wytrwać w diecie i osiągnąć wymarzony cel.Zresztą ty masz do zgubienia pryszcz w porównaniu z moim nadbagażem.Trzymam za nas mocno kciuki!Mniej otwierania lodówki a więcej ruszania nogami to juz jakiś plan i to konkretny!Pozdrawiam!!!!

Mniej otwierania lodówki - to świetny pomysł ! Czasem załuje że nie mam lodówki na kłódkę:D zanim otworzyłabym może bardziej zastanowiłabym się co z niej wyjąć, np marchewke:)

Powodzenia

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.