Od nowa (1) MASAKRA

Autor

Od nowa (1) MASAKRA

Cześć :) to mój pierwszy wpis tutaj. Jestem tu z wiadomego powodu. jak chyba każdy tutaj zmagam się z kilogramami. 

Niestety muszę zacząć wszystko od początku. A wszystko przez moją OGROMNĄ słabość do słodyczy :( 

Kurcze.. zastanawiam się, czy tylko ja tak mam, że cały dzień pilnuję się z obowiązkami. Dużo pracuję, uczę się i przychodzi taki moment, że już wszystkie siły samokontroli opadają i wtedy sięgam po cokolwiek- jedzenie, słodycze i leci.. 

i potem to poczucie winy. MASAKRA 

Cholra! Nie chcę tak. Myślę, że prowadzenie bloga zmotywuje mnie do zdrowszego trybu życia i w końcu uwolnienie się od jedzenia (w sensie tego niezdrowego ;) ) 

PLISSS, proszę o wsparcie crying

Coco 

 

Komentarze

hejka. Ja też miałam takie uzależnienie. Ale czy warto wyglądać grubo, czuć się jak śmieć z powodu ciastka...chyba nie. Musisz sobie uświadomić, że nie jesteś ŚMIETNIKIEM i nie możesz pchać do ust coś co zobaczysz i wpadnie ci w ręce.

Hej. Też jestem tu nowa, ale już się cieszę, że trafiłam na ten blog ... Moim ogromnym problemem jest kompulsywne objadanie frown Jeszcze rok temu byłam laską -0 elegancko udało mi się schudnąć w ciągu 6 miesięcy 11 kg, czułam się świetnie, czułam spojrzenie facetów, mogłam góry przenosić ... I co ? Nic, zaprzepaściłam wszystko ... Przez obżeranie się ... przez te nieszczęsne słodycze frown

I znów waga ta sama co przed odchudzaniem ...

Ale muszę coś z tym zrobić, muszę! Chcę znowu wyglądać i czuć się dobrze w swoim  ciele. Trzymam mocno kciuki za Ciebie, bo wiem, że to ciężka batalia, ale uda się i Tobie i mi :) Trzeba być dobrej myśli, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.