Majowa motywacja

Majowa motywacja

Panie i Panowie i oto się zaczęło - wiosna pełną gębą, czas zabrać się porządnie do pracy!

Pogoda za oknem jest piękna, słońce dodaje optymizmu (dosłownie i w przenośni) i aż chce się wyjść z domu. Nadchodząca majówka to okres grillowania i wygrzewania się nad jeziorem, ale to również świetny czas na realizację postanowień. Warto wykorzystać wolne dni i zacząć trenować, jeśli jeszcze nie mieliście okazji.

Wiosna ach to Ty!

Nie ma lepszego momentu na intensywne ćwiczenia niż wiosna. Mamy teraz więcej energii, zarówno fizycznej jak i psychicznej, temperatura nie powoduje już w nas ciągłego uczucia głodu, motywacja rośnie. Fakt, że lato jest tuż, tuż motywuje jeszcze bardziej - w końcu cały rok przygotowujemy się do tego, żeby latem wyglądać jak najlepiej. I wcale nie chodzi o to, żeby wyglądać jak ekipa aktorów z filmu "300", ale żeby po prostu, tak zwyczajnie, czuś się dobrze z samym sobą.

Każdy zrealizowany trening to kolejny ptaszek do odhaczenia w notatniku, każdy przygotowany z myślą o odchudzaniu posiłek to poczucie dobrze zrealizowanego zadania. A kiedy bardziej można czerpać satysfakcję z przygotowywania posiłków i unikać monotonii tych samych posiłków, jeśli nie wiosną i latem, kiedy wszystkie te świeże warzywa, owoce i przyprawy same pchają się do kuchni?

Zdrowe grillowanie

Wszystkie pomysły i sugestie, przepisy na sałatki, dietetyczne dipy, przykłady jak grillować zdrowo i nie tylko czekają na Was na Odchudzam Się - nie ma lepszego momentu niż teraz, żeby zacząć je stosować. W majówkę na pewno nie zrezygnuję z grillowania, ale mam już przygotowaną całą listę potraw dietetycznych, które zastąpią mi tłustą kiełbasę i majonezowe sosy. I wcale nie będzie mi brakować tej kiełbasy z grilla, po po pierwsze jak długo można jeść to samo, po drugie zamierzam dobrze się bawić i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia :)

Zachęcam Was do wypróbowania naszych przepisów i sugestii oraz, jeśli nie do intensywnego treningu, to chociaż do większej ilości ruchu, nawet w postaci spaceru w miłym towarzystwie.

Udanego wypoczynku!

Komentarze

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
Nie wiesz jak zacząć?
Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !
www.igortreneronline.pl
I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
Nie wiesz jak zacząć?
Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !
www.igortreneronline.pl
I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

 OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!

PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!

WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL

I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.