Intensywny trening powoduje dodatkowe spalanie kalorii

Intensywny trening powoduje dodatkowe spalanie kalorii

Nowe badanie opublikowane w oficjalnym magazynie Amerykańskiego College'u Medycyny SportowejMedicine and Science in Sports and Exercise” potwierdza, że energiczny trening owocuje przyspieszonym spalaniem kalorii przez wiele godzin po ćwiczeniu. Wielu osobom wydaje się, że spalanie kalorii kończy się w momencie, kiedy kończy się trening, jednak jeżeli będziesz ćwiczyć odpowiednio intensywnie, spalanie kalorii może trwać dłużej – jest to bardzo cieszące odkrycie.

Badaniem objęto dziesięciu mężczyzn w wieku od 22 do 33 lat, których BMI oraz poziom sprawności fizycznej były różne. Prowadzący badanie sprawdzali szczegółowo poziom spalanych kalorii po intensywnym, 45-minutowym treningu, ale również podczas dni kiedy nie trenowali. Dodatkowo, liczono ilość czasu spędzoną na aktywności fizycznej, odpoczynku, a także notowano spożywane posiłki oraz przekąski między nimi.

Przeciętny trening 45-minutowy owocował spalaniem ponad 500 kalorii, zaś po ukończonym treningu spalanie utrzymywało się nawet przez 14 godzin – w tym czasie organizm spalał około 190 dodatkowych kalorii.

Liczba ta równa się ilości kalorii spalanych podczas 30-minutowego, wolnego spaceru. Tak więc po intensywnym treningu możemy pozbyć się jeszcze trochę kalorii „ekstra”, bez konieczności rzeczywistego wychodzenia na spacer, a to bardzo dobra informacja. Jednak musisz ćwiczyć naprawdę energicznie i mocno się zmęczyć, żeby osiągnąć taki efekt.

Warto zastanowić się nad tą informacją, w końcu i tak chcemy zrzucić jak najwięcej kilogramów tylko się da, więc nie ma co oszukiwać samych siebie - wypada przyłożyć się do ćwiczeń, żeby osiągnąć dobre efekty. A kiedy już wdrożymy się w regularny trening i nabierzemy trochę kondycji, warto zacząć bardziej się męczyć - jak widać są z tego same korzyści.

Komentarze

https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d75aac83ac25f6122f882f4c9884ee.png
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z   WWW.IGORTRENERONLINE.PL !
IGOR SKRUPULATNIE DOBRAŁ TRENING, DIETĘ I SUPLEMENTY A JA WRĘCZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZGUBIŁAM DODATKOWE KILOGRAMY :)
EFEKTY SĄ ZAUWAŻALNE W NIESAMOWICIE SZYBKIM TEMPIE A PRZY TYM  NIE MA MOWY O EFEKCIE JO-JO!
ZACZNIJ JUŻ TERAZ A DO LATA BĘDZIESZ MISS BIKINI :)

 

Według mnie najlepiej udać się do specjalisty, szczególnie jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z odchudzaniem.
Sama kilka razy próbowałam zgubić parę kilogramów i zawsze gdzieś popełniałam błąd, po prostu nie byłam w stanie ogarnąć całej tej wiedzy z zakresu diety, suplementacji, ćwiczeń i odpowiednio tego połączyć, ale udało się znalazłam i teraz mogę szczerze polecić  www.igortreneronline.pl ! Kilogramy zgubiłam wręcz z przyjemnością a jedyny ślad jaki pozostał to pięknie wyrzeźbione ciało :)

Z CAŁEGO SERCA polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Genialny trener, naprawdę. Przez wiele lat walczyłam z nadwagą i błędnie myślałam, że sama sobie poradzę. W końcu, po kolejnej nieudanej próbie, znajomi polecili mi Igora i szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już po kilku miesiącach nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale widzę już ładny zarys mięśni (także na brzuchu, na którym nie tak dawno były same fałdy tłuszczu).
Zajął się nie tylko moim treningiem, ale też indywidualnie dobrał mi dietę i suplementację, a to wszystko za niewielką cenę. Więcej wydawałam na przypadkowe suplementy znajdowane w internecie (podobno skuteczne), po których moja waga nawet nie drgnęła, więc w sumie wyszłam na plus :)
Dodam jeszcze, że jest to osoba, która nie obiecuje cudów typu zrzucenie 20 kg w kilka dni, ale która w pełni profesjonalnie i z szacunkiem podejdzie do klienta. W dodatku wszystko (trening, dietę, suplementy) dobierze indywidualnie, udzieli cennych rad i wskazówek.

Jeśli jesteś zainteresowany albo wciąż masz wątpliwości, wszystkie informacje znajdziesz na jego stronie internetowej :)

Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

 

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.