Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu z toksyn, czyli detoksykacja, pomaga odpocząć układowi trawiennemu i stosowane jest w wielu sytuacjach zdrowotnych, nie tylko kiedy chcemy się odchudzić. Detoksykacja pozwala oczyścić cały organizm, dać mu odsapnąć i powrócić do normy.

Kiedy zaczynamy odchudzanie detoks jest procesem wielce wskazanym, ponieważ pozwala on oczyścić organizm i przygotować podłoże pod nowy, zdrowotny tryb odżywiania, który ma pozwolić na zmianę nawyków żywieniowych, ograniczenie spożycia kalorii i w końcu - pozbycie się zbędnych kilogramów.

 

Kiedy wątroba nie pracuje odpowiednio wydajnie

Niezdrowe odżywianie i tryb życia powodują, że wiele osób dostarcza wątrobie zbyt dużą ilość toksyn, przez co nie jest ona w stanie filtrować ich tak jak powinna. Na osłabienie wydajności wątroby wpływa ogromna ilość czynników, z czego najważniejsze to:

  • przetworzona żywność z dużą ilością konserwantów,
  • niezdrowa żywność,
  • alkohol,
  • papierosy,
  • zanieczyszczenia środowiska.

Osłabiona wątroba wpływa na osłabienie całego organizmu, co jest łatwo odczuwalne. Przemęczenie, apatia, problemy jelitowe oraz inne objawy powodują, że w pewnym momencie oczyszczanie staje się niezbędne - odciążenie wątroby poprzez ten proces oznacza odciążenie całego organizmu i poprawę samopoczucia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Oczyszczanie organizmu z toksyn usuwa m.in.

  • przemęczenie,
  • bezsenność,
  • apatię,
  • niestrawność,
  • migrenę.

Na czym polega detoksykacja?

Jednodniowa dieta oczyszczająca składa się z surowych warzyw i owoców, brązowego ryżu oraz produktu bogatego w białko (np. migdały). Podstawą jest wypicie przynajmniej 7-8 szkalnek świeżo wyciśniętego soku, który dostarcza dużą dawkę antyoksydantów do organizmu (pozwalają one na wypłukanie toksyn).

Jedzenie dzieli się w ciągu takiej sesji na 5 małych posiłków (co dla osób dbających o zdrowe odżywianie lub odchudzających się nie jest niczym nowym) - o produktach nie należących do listy detoksu, czy napojach z alkoholem albo kofeiną nie ma mowy. Podczas posiłków je się głównie ryż i warzywa (nigdy razem, każdy posiłek to malutka porcja czegoś innego), ale zalecanych zestawów jest przynajmniej kilka.

Poza jedzeniem detoksykacji organizmu sprzyjają inne rzeczy. Specjaliści polecają gorącą kąpiel, peeling całego ciała (toksyny usuwane są przez skórę), a także aktywność fizyczna chociażby w postaci spaceru.

Komentarze

Na szczęście nie piję i nie palę, ale nie potrafię sobie odmówić niezdrowego jedzenia :( Mimo to i tak mam siłę... więc to pewnie przez te moja kilkunastominutowe ćwiczenia i przede wszystkim tabletki, które pomagają z utratą wagi - a z tego co też wiem (jakoś nigdy nnie zwracałam na to uwagi) pomagają też od-toksycznić wątrąbę. w tym momencie jeszcze bardziej cenię sobie acetomale i będę je wychwalać gdzie się da!

https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d75aac83ac25f6122f882f4c9884ee.png
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!
 

Z CAŁEGO SERCA polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Genialny trener, naprawdę. Przez wiele lat walczyłam z nadwagą i błędnie myślałam, że sama sobie poradzę. W końcu, po kolejnej nieudanej próbie, znajomi polecili mi Igora i szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już po kilku miesiącach nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale widzę już ładny zarys mięśni (także na brzuchu, na którym nie tak dawno były same fałdy tłuszczu).
Zajął się nie tylko moim treningiem, ale też indywidualnie dobrał mi dietę i suplementację, a to wszystko za niewielką cenę. Więcej wydawałam na przypadkowe suplementy znajdowane w internecie (podobno skuteczne), po których moja waga nawet nie drgnęła, więc w sumie wyszłam na plus :)
Dodam jeszcze, że jest to osoba, która nie obiecuje cudów typu zrzucenie 20 kg w kilka dni, ale która w pełni profesjonalnie i z szacunkiem podejdzie do klienta. W dodatku wszystko (trening, dietę, suplementy) dobierze indywidualnie, udzieli cennych rad i wskazówek.

Jeśli jesteś zainteresowany albo wciąż masz wątpliwości, wszystkie informacje znajdziesz na jego stronie internetowej :)

Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

 

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.