Ostatni wzrost wagi to snowboard

Autor

Ostatni wzrost wagi to snowboard

Muszę się trochę wytłumaczyć ze sporego skoku wagi w ostatnim tygodniu.

Otóż nie poległem ani nie poddałem się. Byłem po prostu na urlopie na nartach, a dokładnie na snowboardzie, bo ja akurat jeżdżę na desce snowboardowej (Narciarzom wśród was powiem natomiast, że na tym wyjeździe po raz pierwszy zacząłem poważnie myśleć o tym, żeby spróbować też na nartach.)

Tak czy inaczej, wyjazd na narty, nie jestem pewien dla czego, ale jak zwykle skończył się wzrostem wagi. Od kąd pamiętam, każdy wyjaz na narty ma taki efekt, pomimo tego, że jem w miarę zdrowo i jeżdźę bardzo dużo i każdego wieczora jestem naprawdę zmęczony. Tak sobie myślę że to mięśnie może, bo wymiary mi się nie pozmieniały.

Efekt ponartowy nie trwa u mnie nigdy zbyt długo, więc nie przejmuję się za bardzo i spodziewam się, że w tym tygodniu wrócę do powolnych spadków - szczególnie, że już od wczoraj znów dokładnie liczę kalorie i kontroluję wszystkie posiłki.

Nowa energia :)

Mam też po urlopie nową energię i zabieram się ze zdwojoną siłą do odchudzania oraz... do rozbudowy tej strony. Otrzymałem od was przez formularz kontaktowy wiele propozycji ulepszeń, jakie mogę wprowadzić i teraz będę je powoli wprowadzał.

Pozdrawiam serdecznie! :)

Komentarze

To nartach też się nauczę jeździć.

:) narty do super sprawa

Nie ma nic lepszego od snowboardu:)

Macieju, nie strasz! Ja wyjeżdżam na narty za 2 tygodnie, mam nadzieję, że moja waga nie wzrośnie...

Nie straszę. Właśnie się nie przejmuję. To nartowe przybieranie jest jakieś dziwne bo samo zawsze schodzi.

:):):):) to jednak na szczeście :):) nie wożę się na nartach :):):)

"Przy wysokiej insulinie nadwaga nie zginie" :):):)

Po prostu po wysiłku mięsnie Ci rosną!

:)

NIe jestem jakimś ekspertem, ale często jest tak właśnie napisała poprzedniczka, czyli po jakimś intensywnym wysiłku i np siłowni wzrasta tkanka mięśniowa, a potem przy mniejszym zrzuca się mase.. ale nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje:)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.