zero wsparcia od rodziny

Autor

Mieszkając z dwoma facetami i dzieckiem trudno trzymać dietę. No ale jak narazie się nie łamie. Może to nie dieta tylko najnormalniej w świecie zdrowe odżywianie. Gdy powiedziałam rodzine, że będę się odchudzać to parskneli śmiechem. No cóż... Oni mają wagę ok i żrą jak konie, ale wysiłku fizycznego też im nie brak. A ja? Gnije w domu z dzieckiem, które często choruje. Wtedy 0 czasu dla siebie. A więc...kpiny ze strony mojej rodziny umocniły mnie w przekonaniu, że zmiana trybu życia to najrosadniejsza decyzja w moim życiu. I mam nadzieję, że za jakieś ponad 20 kilo mąż mi nie powie jak ma w zwyczju: wazysz tone trzysta. Jeszcze to on zobaczy jak inni faceci będą się za mną oglądać.

Komentarze

to mąż złośliwy... następnym razem powiedz mu,zeby się cieszył z tego powodu, bo zimą ma kto go ogrzać, a latem ma cień :) tak zawsze ja żartuję do mojego...:)

 

a tearz na poważnie, nie zwracaj na nich uwagi ile jedzą, co jedzą i co mówią...

odchudzaj się dla siebie, odchudzając się dla kogoś nigdy nie osiągniesz tego , co będziesz chciała... przerabiałam milion razy to...

 

oni mają dobry metabolizm widocznie, bo mój też jest szczupły a zjeść potrafi za dwóch, a ile słodyczy w siebie pakuje, czipsów i piwa i nawet brzucha nie ma...a ja zjadłabym jednego dnia tyle co on to tydzień bym musiała zrzucać...

 

wsparcie masz w nas, na męża nie masz co liczyć mój też nie rozumie oodchudzania, głodówek jak on to nazywa itd...

 

 

pozdrawiam i powodzenia, jeśli są błędy przepraszam ale padnięta jestem, a jeszcze ćwiczenia i prysznic...

Rozumiem, że jest Ci ciężko. Zły czas minie, a kiedy zobaczą pierwsze efekty zaczną traktować poważnie Twoje słowa. SPOKOJNIE nie musisz nikomu wypowiadać wojny- co najwyżej złogom tłuszczu zalegającymi tu i ówdzie. Mi się udało i chciałam zagrać na nosie tym którzy śmieli się że "jak można się tak spaść"... Słowa potrafią boleć. Dziś gdy je widzę ściskam mocno pas w talii, żeby zademonstrować co posiada kobieta, która jeśli chce, to ma to czego pragnie! Ha! A faceci? Jak jestem solo lub z dziećmi- wszyscy z daleka garną się do pomocy przy każdej okazji! Efekt "Wow". Na prawdę Polacy wolą szczupłe. Doświadczysz tego, tylko bądź konsekwentna wytrwała cierpliwa!

DOCENIAM TO CO JUŻ OSIĄGNĘŁAM!!!

Najważniejsze to mieć cel i konsekwentnie do niego dążyć. yes

Ze wsparciem, czy bez-wszystko zależy tylko od Ciebie! :) 

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.