Nature Treks - chwila relaksu z grą wideo

Nature Treks - chwila relaksu z grą wideo

Dzisiaj będzie trochę nie na temat, chociaż w okolicach tematu ;) Życie bywa męczące i stresujące. Każdy potrzebuje chwilę dla siebie, podczas której może się zrelaksować i odsapnąć, przestać myśleć o problemach, obowiązkach i odchudzaniu, które jest codziennym obowiązkiem, problemem oraz źródłem stresu dla wielu z nas.

Jeżeli macie 15 minut wolnego czasu, np. podczas przerwy w pracy, lub chcecie się trochę zrelaksować, ale nie macie sił żeby wyjść na spacer albo poćwiczyć, a pod ręką nie macie żadnej dobrej książki, mam dla Was coś ciekawego:

Relaksująca gra wideo

Z pomocą przychodzi firma Greenergames.net, która udostępniła właśnie w Internecie swoje nowe dzieło, grę "Nature Treks Healing With Color". Jest to produkcja doskonale nadająca się jako alternatywa dla spaceru i medytacji, kiedy na takowe nie mamy już sił lub brak nam czasu, a także, kiedy tak zwyczajnie i po prostu potrzebujemy chwili dla siebie.

Prosta gra pozwala na spacer po wirtualnym lesie, w którym wyostrzone kolory powodują, że trawa jest bardziej zielona, a niebo bardziej niebieskie. Zapierające dech w piersi otoczenie i spokojna, nastrojowa muzyka towarzysząca nam podczas wirtualnego spaceru pozwalają zapomnieć na chwilę o troskach, wyciszyć się i zrelaksować.

W trakcie spaceru natrafiamy na kolorowe obłoki, które po dotknięciu rozpływają się po otoczeniu, wprowadzając magiczną atmosferę. W rzeczywistości napotykane kolory mają wpłynąć na nasz umysł, uspokić i poprawić humor. Po dotknięciu koloru usłyszeć możemy głos lektora (niestety tylko w języku angielskim), który wyjaśnia co dany kolor oznacza - np. niebieski jest kolorem leczniczym, uspokajającym umysł, zaś żółty kolorem radości, stymulującym intelekt.

Spacer po wirtualnym lesie

Oto filmik przedstawiający grę: Nature Treks Healing With Color.

Gra pozwala na dwa tryby działania - automatyczny, podczas którego podziwiamy obszar o powierzchni 1 km2 dzięki poruszającej się po nim kamerze, lub tryb trek, podczas którego poruszamy się sami po tym obszarze (możemy wybrać własne tempo, podziwiać każdy napotkany element i rozglądać dookoła).

"Nature Treks Healing With Color" dostępne jest do ściągnięcia za darmo ze strony producenta.

Komentarze

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się prawdziwą bestią?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
 Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.